+ Kompetencje - Testing

Testing

zjedź niżej

Nieodzowną częścią wytwarzania oprogramowania jest testowanie oraz zapewnienie jego wysokiej jakości. Testowanie ma na celu weryfikację oraz walidację oprogramowania. Testerzy DCG bardzo szybko dopasowują się do kontekstu danego projektu – specyfiki oprogramowania, wymagań użytkownika, branży czy dostępności narzędzi.

 

Nasi testerzy mają na co dzień do czynienia z każdym rodzajem testów. Czy są to testy modułowe, integracyjne, systemowe, akceptacyjne. W dokładnym wykonywaniu obowiązków pomaga im duża wiedza teoretyczna jaką dysponują, połączoną z olbrzymim doświadczeniem praktycznym, zdobytym przy wielu projektach komercyjnych. Nasi Testerzy posiadają umiejętności programowania w różnych językach, przez co doskonalą się w tworzeniu oraz przeprowadzaniu testów automatycznych. Kolejny aspekt wart uwagi to umiejętność pełnej współpraca z developerami na każdym etapie przeprowadzanego projektu. Nasi Testerzy to osoby znające się na różnych metodykach wytwarzania oprogramowania oraz umiejętnym zarządzaniu czasem i priorytetyzacją działań.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

Usługi

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Testing. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja

Wyślij wiadomość

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Dodaj pliki (max 2MB)

Upload files

Change

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

ul. Nowogrodzka 21,
00-511 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse Consulting Group (UK) Ltd.

London

118 Pall Mall,
London SW1Y 5ED, United Kingdom

office@diversecg.co.uk 
www.diversecg.co.uk 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 415,
80-309 Gdańsk, Poland

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Plac Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Warszawa

Londyn

Gdańsk