+ Kompetencje - SharePoint

SharePoint

zjedź niżej

Microsoft SharePoint jest platformą dedykowaną do usprawniania pracy grupowej. Funkcjonalności podstawowe Microsoft SharePoint pozwalają na wygodne zarządzanie dokumentami oraz zbiorami danych, przewyższając znacznie możliwości typowych folderów sieciowych. Możliwość implementacji Sharepoint są bardzo obszerne. Posługiwać się tą technologią można zarówno w administracji, w procesach biznesowych, tworząc bazy wiedzy o firmie, czy w panelu pracownika.

 

Nasi Eksperci od Sharepointa pracują zarówno przy bezpośrednim wdrażaniu Sharepointa od zera, jak i przy utrzymaniu wysokiej jakości procesów w firmie, a także rozwoju witryn Sharepoint. Deweloperzy Sharepoint zatrudnieni przez DCG to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak: Javascript, C#, ASP.NET, MS-SQL. Dokładamy starań, żeby nasi pracownicy dobrze czuli się z pracą w grupie, byli kreatywni oraz otwarci na nowe wyzwania.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

Usługi

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Sharepoint. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Wyślij wiadomość

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Dodaj pliki (max 2MB)

Upload files

Change

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

ul. Nowogrodzka 21,
00-511 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse Consulting Group (UK) Ltd.

London

118 Pall Mall,
London SW1Y 5ED, United Kingdom

office@diversecg.co.uk 
www.diversecg.co.uk 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 415,
80-309 Gdańsk, Poland

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Plac Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Warszawa

Londyn

Gdańsk