+ Kompetencje - Project Management

Project Management

zjedź niżej

Zarządzanie projektami to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin zarządzania. Dotyczy to szczególnie ludzkich aspektów tego obszaru działalności. Niemal od zawsze wiadomo, że powodzenie projektu w takim samym stopniu zależy od technicznych aspektów jak i kompetencji ludzi realizujących dane przedsięwzięcie. Kierownicy Projektów DCG to absolutnie najlepsi fachowcy, którzy dysponują dużą wiedzą merytoryczną połączoną z doświadczeniem zdobytym w organizacjach zróżnicowanych pod kątem wielkości, lokalizacji i skali trudności prowadzonych projektów.

 

Nasi PM-owie bardzo dobrze znają oraz stosują najpopularniejsze metodyki zarządzania projektami m. in.: Prince2, PMBoK, Scrum, Waterfall. Kładziemy nacisk na otaczanie się Kierownikami Projektów, którzy doskonale rozumieją się z zespołem, potrafią ustala priorytety, identyfikują i rozwiązują konflikty oraz, tam gdzie jest to konieczne, delegują odpowiedzialność.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

Usługi

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Project Management. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

następna kompetencja

Wyślij wiadomość

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Dodaj pliki (max 2MB)

Upload files

Change

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

ul. Nowogrodzka 21,
00-511 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse Consulting Group (UK) Ltd.

London

118 Pall Mall,
London SW1Y 5ED, United Kingdom

office@diversecg.co.uk 
www.diversecg.co.uk 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 415,
80-309 Gdańsk, Poland

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Plac Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Warszawa

Londyn

Gdańsk