+ Kompetencje - Network Monitoring

Network Monitoring

zjedź niżej

Nasi sieciowcy odpowiadają za najbardziej złożone środowiska globalnych instytucji. Całodobowe dyżury, praca w globalnych Command Centers czy też lokalne zarządzanie sieciami to niektóre obszary, w których wspieramy naszych Klientów. Network Monitoring to dziedzina wymagająca szczególnej ostrożności, profesjonalizmu na każdym etapie realizacji działań oraz spełniania najwyższych standardów, w tym bezpieczeństwa.

 

W ramach świadczenia usług zarządzania sieciami komputerowymi, DCG realizuje takie zadania jak wdrażanie, integracja i koordynacja sprzętu, oprogramowania i ludzi do monitorowania, testowania, odpytywania, konfigurowania, analizy i oceny sterowania siecią komputerową i jej zasobami. Samo monitorowanie realizujemy poprzez obserwację i analizę sieci jako całości, poszczególnych węzłów oraz systemów końcowych. Dostęp do monitorowanej informacji, projektowanie mechanizmów monitorowania a w końcu zastosowanie monitorowanych informacji – to oczekiwania naszych Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sieciowcy DCG są w stanie sprostać nie tylko tym wymaganiom, ale też zaproponować optymalne rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach. Posiadając najwyższe certyfikaty dostępne na rynku, są oni nie tylko świetnymi specjalistami dnia codziennego, ale nierzadko też doradcami, a nawet architektami niektórych rozwiązań.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

Usługi

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Network Monitoring. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Wyślij wiadomość

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Dodaj pliki (max 2MB)

Upload files

Change

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

ul. Nowogrodzka 21,
00-511 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse Consulting Group (UK) Ltd.

London

118 Pall Mall,
London SW1Y 5ED, United Kingdom

office@diversecg.co.uk 
www.diversecg.co.uk 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 415,
80-309 Gdańsk, Poland

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Plac Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Warszawa

Londyn

Gdańsk