+ Kompetencje - IT Security

IT Security

zjedź niżej

IT Security to zbiór zagadnień z dziedziny telekomunikacji i informatyki, związany z szacowaniem i kontrolą ryzyka wynikającego z korzystania z komputerów, sieci komputerowych i przesyłania danych do zdalnych lokalizacji, rozpatrywany z perspektywy poufności, integralności i dostępności. Nasi Kontraktorzy znają najnowsze metody oceny bezpieczeństwa i kontrolowania zagrożeń. Tak dobieramy członków zespołów aby rozpoznawali oraz potrafili sobie radzić z najważniejszymi problemami bezpieczeństwa w systemach IT m.in.: zarządzaniem hasłami, DoS/DDoS, socjotechniką, czy budowaniem świadomości bezpieczeństwa w systemach IT.

 

Do wielu zadań naszych Specjalistów należy między innymi: monitorowanie systemów i aplikacji pod kątem wystąpienia incydentów bezpieczeństwa; analiza i klasyfikacja wykrytych zdarzeń i incydentów oraz udział w ich rozwiązywaniu; aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów i aplikacji; realizacja i koordynacja prac związanych z wykonywaniem testów bezpieczeństwa infrastruktury i aplikacji. Do kompetencji naszych konsultantów należą także wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

Usługi

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest IT Security. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Wyślij wiadomość

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Dodaj pliki (max 2MB)

Upload files

Change

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

ul. Nowogrodzka 21,
00-511 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse Consulting Group (UK) Ltd.

London

118 Pall Mall,
London SW1Y 5ED, United Kingdom

office@diversecg.co.uk 
www.diversecg.co.uk 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 415,
80-309 Gdańsk, Poland

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Plac Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Warszawa

Londyn

Gdańsk