+ Kompetencje - Architektura

Architektura

zjedź niżej

Jedną z silniejszych kompetencji DCG jest korporacyjna architektura IT. Największe kwoty w nakładach na IT firmy przeznaczają dziś nie na nowe systemy wspierające relacje z klientem czy usprawniające produkcję, tylko na integrację posiadanych zasobów informatycznych i na wdrażanie nowych rozwiązań z dziedziny architektury IT.

 

Rozwiązując różnorodne problemy IT naszych klientów bardzo często dotykaliśmy strategii biznesowej naszego Klienta, w tym strategii informatyzacji. Dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na to, aby nasi architekci byli ekspertami najwyższej klasy. Niezależnie od tego czy realizujemy projekty w ramach architektury biznesowej, architektury danych, architektury oprogramowania czy w końcu technologicznej, mamy świadomość konieczności zapewnienia najwyżej jakości. Nasi architekci pracują zarówno przy mniejszych, lokalnych projektach, jak i tworzą rozwiązania globalne. Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi architektami na rynku tworzącymi podwaliny pojedynczych aplikacji lub też złożonych systemów, jak i z tymi, którzy odpowiadają za infrastrukturę największych globalnych korporacji.

 

Nasi architekci wyznaczają najwyższe możliwe standardy, realizując przy tym misję DCG należenia do najbardziej zaufanych i sprawdzonych firm w branży. Nasze wartości, takie jak zaangażowanie, elastyczność, lojalność czy w końcu uczciwość przyświecają wszelkim działaniom naszych architektów, których praca dedykowana jest naszym Klientom.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

Usługi

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Architektura. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Wyślij wiadomość

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Dodaj pliki (max 2MB)

Upload files

Change

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

ul. Nowogrodzka 21,
00-511 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse Consulting Group (UK) Ltd.

London

118 Pall Mall,
London SW1Y 5ED, United Kingdom

office@diversecg.co.uk 
www.diversecg.co.uk 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 415,
80-309 Gdańsk, Poland

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Plac Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Warszawa

Londyn

Gdańsk