+ Kompetencje - Administracja Systemami

Administracja Systemami

zjedź niżej

Odpowiednie administrowanie systemami informatycznymi ma bezpośredni wpływ na ciągłość i sprawność ich działania. Dostępność i niezawodność systemów informatycznych, w szczególności w organizacjach oferujących swoje usługi w trybie 24/7 jest najwyższym priorytetem. Tym, co spaja skuteczne zarządzanie infrastrukturą, jest oczywiście jej bezpieczeństwo, w tym bezpieczeństwo danych. Celem administratorów DCG jest zadbanie o to, aby z perspektywy klienta końcowego jakość produktów naszych klientów była najwyższa.

 

Nasi administratorzy pracują w różnych modelach biznesowych – od pojedynczych konsultantów dedykowanych pewnym obszarom, po całe zespoły administracyjne czy też w formie usługi administracji świadczonej przez DCG na rzecz swoich klientów. W zależności od potrzeb klientów nasze działania najczęściej skupiamy wokół administracji serwerami, administrowania stacjami roboczymi, czy administracji sieciami. Opracujemy, wdrażamy i realizujemy politykę bezpieczeństwa, w tym backupowania, zabezpieczania stacji roboczych oraz serwerów. Administratorzy DCG zarządzająca oprogramowaniem oraz siecią, włączając w to optymalizację sprzętowo-programową, audyt czy modernizację istniejących rozwiązań.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

Usługi

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Administracja Systemami. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Wyślij wiadomość

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną

Dodaj pliki (max 2MB)

Upload files

Change

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

ul. Nowogrodzka 21,
00-511 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse Consulting Group (UK) Ltd.

London

118 Pall Mall,
London SW1Y 5ED, United Kingdom

office@diversecg.co.uk 
www.diversecg.co.uk 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 415,
80-309 Gdańsk, Poland

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Plac Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, Polska

office@diversecg.pl 
www.diversecg.pl 

Warszawa

Londyn

Gdańsk